نتایج جستجو برای عبارت :

ایران و روسیه – بازیگران مطرح خاورمیانه

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
فکر نمیکردم اول راه انقدر استقبال بشه و اینهمه سوال مطرح کنین:)
یکسری از دوستان کامنت گذاشتن و یکسری سوالات پرسیدن، من خلاصه سوالات رو اینجا مطرح میکنم و به ترتیب در پستهای جداگانه پاسخ میدم. 
دوستان هم اگر سوالی دارید که در این فهرست نمیگنجه مطرح کنید به نوبت پاسخ میدیم. 
1. چرا نتورک کار میکنید؟
2. کدام نتورک رو در ایران پیشنهاد میکنید؟
3. از کجا بدونیم یه نتورک خوبه یا بد؟
4. چرا پلن درامدی نتورک ها متفاوته؟ اصلا چجوریه؟
5. ایا موفقیت در نتورک
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در واکنش به اظهارات اخیر "کریمی قدوسی" که علیه او مطرح کرده است، اظهار کرد: حیف است که در جمهوری اسلامی عمرمان را در پاسخگویی به اتهام زنی‌های توخالی و پوچی که یک سری افراد مطرح می‌کنند، تلف کنیم.
ادامه مطلب

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
شاید با دیدن عنوان این متن فکر کنید که شاید این یک متن تبلیغاتی بوده و جنبه آموزشی ندارد. اما اشتباه نکنید این مواردی که در ادامه همین پست مطرح و پست های آینده مطرح می شود روش هایی است که امتحان شده است و خودم به شخصه آن‎ها را تجربه کرده ام. حال به این روش هایی که می شود بدون بودجه به درآمد خوبی رسید را به شما معرفی می کنم.

ادامه مطلب
شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد: «آیا روترها هم ویروس می‌گیرند؟»
بعد اگر جواب آری است؛ سوال‌های بعدی هم مطرح می‌شوند: «آیا یک روتر ویروسی می‌تواند هر دستگاهی را آلوده کند؟» یا «یک روتر ویروسی چه خطراتی برای دستگاه‌های متصل به وای‌فای دارد؟».
اصلا سوال مهم‌تری به ذهن متبادر می‌شود: «آیا وای‌فای ویروسی داریم؟»
ادامه مطلب
روش مطرح کردن و رسیدن به خواسته های جنسی

روش مطرح کردن و رسیدن به خواسته های جنسیاکثر مردها در زمان ازدواج تصور رابطه جنسی مکرر و راضی کننده با همسر خود دارند و آن را یکی از نعمتهای خدادادی ازدواج تصور می کنند. در آن لحظه بیشتر خانمها هم با شوهرانشان هم عقیده هستند. اما با گذشت زمان این مردها متوجه می شوند که دیدگاه خانمهایشان با آنها یکی نیست. آنها می فهمند که رابطه جنسی مکرر نیاز به صحبت و مذاکره دارد که آنها هیچ مهارتی در آن ندارند. در
خودروسازان مطرح چینی و صنعت خودروسازی چین مدت ها است که مورد توجه بازار خودرو های جهانی، الخصوص جهان سوم قرار گرفته است. سیاست چین در خودروسازی به خوبی نشان می دهد که این کشور عزم خود را جزم کرده است تا به یکی از کشورهای صاحب سبک در خودروسازی تبدیل شود. برای دستیابی به این هدف، خودروسازان بخش دولتی و بخش خصوصی چین با سرمایه گذاری های سنگین و هنگفت همواره در تلاش هستند تا پله های ترقی را به سرعت برق و باد طی کنند و خود را در جمع خودروسازان معتب
سلام
در ابتدا از همه ی کسانی که طی دیروز و امروز این جا اعصاب شون خورد شد عذرخواهی می کنم، اما این امکان وجود داشت که عصبانی نشید ! حالا عرض می کنم چطور ؛
یکی از اهداف خانواده برتر اینه که علاوه بر مشورت در مورد مشکلات کاربران، عقاید کاربران (در محدوده ای خاص) هم توسط دیگران نقد بشه. در پست هایی که دیروز از "اسقف اعظم" منتشر شد، ایشون اومدن عقیده شون رو مطرح کردند ، مثل کسی که میاد مشکلش رو مطرح میکنه . 
دیروز ایشون پست منتشر کردند، فردا و پس فردا
به گزارش همشهری آنلاین، پلیس باشگاه نجات در مناظره با آندره آ استراماچونی شایعه درخواست پول بیشتر از طرف این مربی برای بازگشت بوسیله ایران را تکذیب کرد. در روزهای اخیر یقین شده بود که خواسته های مربی ایتالیایی استقلال برای بازگشت، علاوه بر  کاهش مدت پیمان نامه و نابرابر بدهی های معوق، افزایش ۴۰تا ۵۰هزار یورو به قراردادش است که مورد تایید وزارت ورزش و هیات مدیره مجتمع تیمار قرار گرفته و بوسیله این مربی پرداخت شده است. با این وجود امیر سلط
دیشب کتاب داستان راستان را ورق می زدم، مقدمه اش برایم خیلی جالب بود چون قبلا درست نخوانده بودم، استاد شهید مرتضی مطهری موضوعی را در چاپ اول سال ۱۳۳۹ مطرح می کنند که امروز هم مطرح است؛ برخی این مطالب داستانی را سبک می شمرند و ایشان را آن زمان منع می کنند که به اصطلاح کلاس خودش را پایین نیاورند و ایشان بر این عقیده بودند که این داستانها تأثیر مثبت بر زندگی مردم دارند...
( وقت کردید بخوانید)
شاید برخی دوستان در هنگام انجام دوره های آموزشی مشکلاتی داشته باشند و یا اینکه نه کلا یه کار خصوصی باهام دارید میتونید بهم در اینستاگرام پیام دهید و خواهش میکنم واسه موضوعات چرت و پرتی که برخی ها مطرح میکنند مزاحم نشوید 
و اینکه اگر سوالی در رابطه با برنامه نویسی دارید در زیر پست مربوطه سوال خود را مطرح کنید ( والا آخه , بزارید سوالای تخصصی که میپرسید همه ببینند و استفاده کنند )
آیدی اینستاگرام برای ارتباط : Codino.blog.ir@
شماره تماس : 09055104247
طبیعت اسلام ناب، طبیعتی پرجاذبه است و دل‌هایی را که آلوده‌ی غرض‌ورزی و کینه‌توزی نباشد، به خود جلب می‌کند و این همان است که انقلاب ما و امام ما، دوباره در جهان مطرح کردند.فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
برای دادن درخواست طلاق لازم است اطلاعاتی داشته باشید برای به دست آوردن این اطلاعات به سایت توانای گروه وکلای تهران مراجعه وبدانید که در این مسیر به چه چیزهای برخورد خواهید کرد

درخواست طلاق
مشکلات اقتصادی ، فرهنگی ، روانی و بسیاری از دلایل دیگر باعث ایجاد پرونده های زیادی در زمینه دعاوی خانوادگی شده است . برای طرح پرونده های حقوقی باید به مراجع قانونی رجوع کرد و پرونده های خانوادگی را باید در دادگاه خانواده مطرح کرد . یکی از پرونده هایی که
روانشناسی یک علم نو ظهور با تاثیر بسیار زیاد است به همین خاطر همیشه این سوال در ذهن مردم مطرح است که روانشناسی چیست و چه اهداف دارد؟ به طور خلاصه معنی و تعریف روانشناسی یعنی بررسی و مطالعه علمی رفتار و فرآیندهای ذهنی.
با این حال این تعریف موضوع های بسیار گسترده ای را در بر میگیرد. ریشه علم روانشناسی در زمان فلاسفه بزرگ یونان همچون سقراط ، افلاطون و ارسطو است.
آنها سوالاتی اساسی در باب زندگی روانی انسانها مطرح کردند.
برگرفته از : https://www.wik
درخواست طلاق
مشکلات اقتصادی ، فرهنگی ، روانی و بسیاری از دلایل دیگر باعث ایجاد پرونده های زیادی در زمینه دعاوی خانوادگی شده است . برای طرح پرونده های حقوقی باید به مراجع قانونی رجوع کرد و پرونده های خانوادگی را باید در دادگاه خانواده مطرح کرد . یکی از پرونده هایی که در دادگاه های خانواده مطرح می شود ، درخواست طلاق است . در خواست طلاق ممکن است از طرف مرد ، از طرف زن و یا به صورت توافقی از طرف هر دو شخص با هم مطرح شود . نکته ای که لازم است مطرح شود
با گسترش رادیو و تلویزیون و قبل از توسعه‌ی علم الکترونیک و دیجیتال، اصطلاح رسانه های الکتریکی یا Electric Media مطرح شد.بزرگان و تحلیل‌گران رسانه از همان زمان، بحث فراگیر شدن رسانه و دسترسی انبوه به محتوا و رسانه را مورد توجه قرار دادند.نورمن آنجل، مارشال مک لوهان،  ژان بودریار، نیل پستمن و اروینگ گافمن از جمله افرادی بودند که چالش محتوا را در عصر رسانه های الکتریکی مطرح می‌کردند.اما طبیعتاً چون در آن مقطع، تولید محتوا هم‌چنان محدود به بخش کو
یکی از نگرانی‌های من این است که وقتی شما همراه من این فیش‌های ظاهرا قاطی پاطی را تعقیب می‌کنید چه بر سر روح و روان تان می‌آید؟ در انتها با خودم می‌گویم خب شاید اگر در جایی دیگر شک و شبهه ای مطرح شود شما یادتان بیاید که این بحث در فیشنگار هم مطرح شده بود و اگر لازم شد می‌آیید و از پاسخ‌های کامنت‌گذاران عزیز فیشنگار استفاده می‌کنید. (مرسی که هستید 2)
باسلام و خسته نباشید خدمت تمامی علاقه مندان به بررسی و مقایسه دوربین
مداربسته هایک ویژن و داهوا در این مقاله سعی می کنیم تا این دو برند بین
المللی را با یکدیگر مقایسه کنیم و تفاوت های این دو دوربین را مطرح کنیم.
با تیم تخصصی الکاو همراه باشید 

احتمالا شما هم قصد خرید دوربین مدار بسته یا سیستم های امنیتی و نظارتی
را دارید و به دنبال تحلیل و بررسی در مورد برند های مطرح دوربین مداربسته
در بازار هستید. در این مقاله سعی می کنیم تا به بررسی مقای
مسابقه، بخش مهیج بآشگاه مشتریان محسوب می‌شود. در این بخش که با هدف ایجاد رقابت سالم بین اعضا ایجاد شده است، سوالاتی مطرح خواهد شد که زمان مشخصی برای پاسخگویی به آنها در نظر گرفته شده است. شرکت در هرمسابقه برای همه اعضا (مشتریان و کاربران) امکان‌پذیر بوده و هر عضو می‌تواند یکبار به سوالات مطرح شده پاسخ دهد. مسابقه‌ها بآشگاه، در دو سطح عمومی و تخصصی برگزار می‌شود. امتیاز ارائه پاسخ صحیح به هر سوال، به همراه مهلت پاسخگویی (تاریخ و ساعت) آن سو
هیچ مکتب و آئینی در جهان وجود ندارد که به اندازه اسلام، به صحت، سلامتی و شادابی انسان ها اهمیت داده باشد. اسب سواری و تیر اندازی از ورزش های مطرح مورد علاقه مسلمانان است به طوری که فقها و مراجع دینی بابی را تحت عنوان «سبق و رمایه» مطرح نموده اند.

ادامه مطلب
تعریف کلی: بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست (HSE)را اصطلاحاً HSE گفته می‌شود که حروف آن مخفف کلمات زیر هست:H: Health بهداشت‌کارS: Safety ایمنی کارE: Environment محیط‌زیستمقدمه:بهداشت و ایمنی از سال 1885 میلادی باهم مطرح شده اند و هر جا که ایمنی مطرح شده است سخن از بهداشت و محیط نیز به میان آمده است. مباحث ایمنی بعد از انقلاب صنعتی به دلایل افزایش آمار مرگ‌ومیر کارگران مطرح گردید. مسائل محیط‌زیست نیز بعد از انقلاب صنعتی به وجود آمد و به شکل حادی مطرح گردید. همچنین ب

بد نیست نکاتی را که در ادامه مطرح می شود، برای استفاده هرچه بهتر از کولر به خاطر بسپارید. این روزها با گرم تر شدن هوا نصب یا راه اندازی دوباره کولرهای آبی رونق گرفته است.بسیاری از شهروندان سرویس و راه اندازی کولر را خودشان انجام می دهند و عده ای هم ترجیح می دهند کار را به کاردان بسپارند. با این حال، بد نیست نکاتی را که در ادامه مطرح می شود، برای استفاده هرچه بهتر از کولر به خاطر بسپارید. _ هر چه مسیر کانال کشی کولرهای آبی پر پیچ و خم و طولانی
بیشتر مناظره اقای مهدیان و صدرالساداتی را دیدم در نوع خودش  مباحثی که مطرح شدخیلی جالب بود کلیت بحث در مورد عدالتخواهی بود و اینکه چطور بحث عدالت را در جامعه مطرح کنیم.اقای صدرالساداتی این اعتقاد را دارند که که باید فساد و فساد گر در جامعه به صورت مصداقی مطرح بشوند هرچند در نگاه اول این شیوه برای خود من خیلی جذابه مثلا بدونیم فلان مسئول چکار کرده و چه میکنه ولی قطعا این شیوه تبعات خاص خودش را دارد و یواش یواش وارد سیاه نمایی نظام اسلامی می ش
امیرالمؤمنین تجسم حکومت الهی، تجسم آیات قرآن در میان مسلمین، تجسم "اَشِداءُ عَلَی الکُفّارِ رُحماءُ بینهم" و تجسم عدل مطلق بود.  او فقرا را به خود نزدیک می‌کرد - «کان یقرّب المساکین» - و ضعفا را مورد رعایت خاص قرار می‌داد. برجستگانی که با پول و زور و بقیه‌ی وسایلِ مطرح شدن، خودشان را به ناحق مطرح کرده بودند، در نظر علی(ع) با خاک یکسان بودند. آنچه در چشم و دل او ارزش داشت، ایمان و تقوا و اخلاص و جهاد و انسانیت بود.
کتاب انسان ۲۵۰ ساله، ص۸۳
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، بدوی مجمع کارگروه بررسی آسیب های کرونا تو سینما امروز ۲۴ اسفندماه برگزار شد. داخل این جلسه که با پیشگاه حسین انتظامی مهتر اداره سینمایی برگزار شد، پس از مباحثه و تبادل دیدن درباره پیشنهادات مطرح شده برای تکرار زیان و زیان صنعت سینما داخل جای پا شیوع ویروس کرونا مقرر شد از قشرهای آسیب پذیر سینما از طریق صیقلی مستقیم و همچنین فعالیت هایی که کنار اثر کرونا دچار آسیب و تعطیل
سوالاتی که کاربران باشگاه خبرنگاران جوان در قسمت کلینیک آنلاین مطرح کرده‌اند، عضو انجمن متخصصان گوارش و کبد ایران پاسخ داد.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ پاسخ سوالاتی که کاربران باشگاه خبرنگاران در قسمت «کلینیک آنلاین» مطرح کرده بودند، منتشر شد.
شما هم می‌توانید با مراجعه به کلینیک باشگاه خبرنگاران و طرح سوالات خود، پاسخ را از پزشکان مربوطه دریافت کنید.
پاسخ  سوالات شما در زمینه «بواسیر» را سیدمحمد صا
پشت پرده وهابیت: کتابی روان و جذاب و در عین حال عمیق، درباره وهابیت

پشت پرده وهابیت ، نویسنده: علیرضا جوادی
خلاصه:مجموع اشکالات و شبهاتی که از ناحیه وهابیت و طرفداران آن ها مطرح می شود، اغلب یا از جهل و نادانی به مکتب و سیره اهل بیت(ع) ناشی می شود، یا از جدی نگرفتن توطئه ها و دست های پشت پرده استکبار جهانی در ایجاد اختلاف میان اهل سنت و شیعیان است.
این کتاب در پنج فصل تنظیم شده است.در فصل اول: پیشینه وهابیت معرفی می شود.در فصل دوم: عقاید آن ها ود
اوایل سال نو خیلی از مشاوران تاکید می کنند فهرست از آرزو تهیه کنید؟تا حالا فهرست آرزوهاتو نوشتی ؟روانشناسان معتقدهستند که اگه آرزو نداشته باشی با مرده تفاوتی نداری انسان زنده با آرزوهاش زندس آرزو به زندگی جهت می دهد آرزوها محرک برای تلاش اند خیلی ها می گویند ایرانی ها پیشرفت نمی کنن چون آرزو ندارند مطمعنا برای خیلی ها پیش آمده که وقتی آرزوشو مطرح می کنند توسط دوستان اطرافیان مسخره می شوند .آیا آرزو باید مطرح کرد یانه ؟به اعتقاد بسیاری از پ
با شناخت کلی از مجموعه تعالیم ادیان مطرح و زنده جهان و همچنین معتقدات مشترک دینی این ادیان،به طرح چکیده ای از اعتقادات ادیان مربوطه میپردازیم تا با داشتن پیش آگاهی وارد مباحث معرفتی بشویم.توجه داشته باشیم ما در این خصوص به تاریخچه پیدایش ادیان و سیرتحولات تاریخی نمی پردازیم بلکه به معرفی باورهای زیربنایی این ادیان اشاره خواهیم داشت.از آئین هندو شروع میکنیم:
برخی هندوئیسم را بعنوان یک دین نمیشناسند چون درمحتوای خودش باورهای متفاوت و متعد
خاطره از زبان خانم محدثه علیرضایی:
مطهره یه متن برای نشریه نوشته بود و داد به منمن اون موقع سردبیر بودم. وقتی متنو خوندم همه چی عالی بود، محتوا عالی، قلم عالی و... اما چنتا ایراد نگارشی کوچیک داشت از نظرمباهاش که مطرح کردم قبول نکرد و گفت تو حق نداری به متن من دست بزنی و... خلاصه اون متنو بدون تغییر زدیم تو نشریهبرای شماره بعدی نشریه بهش گفتم: مطهره بریم از فرمانده بپرسیم که کار درست چیه و اما سردبیر میتونه متن نویسنده و تغییر بده یا نه؟ قبول ک
سلام خدمت گچکاران شهرستان جیرفت 
جلسه ای که در روز پنجشنبه مورخه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در مسجد امام حسن برگزار شد جلسه خوب و کار آمدی بود که در آن نظراتی در مورد اتباع بیگانه مطرح شد و تصمیماتی هم در مورد لیست قیمتها گرفته شد که قرار بر این شد که در سال جدید تغییراتی در این خصوص اعمال شود.
همچنین با برگزاری این جلسه تقریبا ۴۰ تا ۵۰ نفر از گچکاران شهر گرد هم آمده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کرده و جمعی گرم دوستانه را بوجود آوردند.
درهرچهارراه حرفش مطرح بوداینکه بنزین هرگاه افزایش قیمت میافت.زیرساخت هانظام جمهوری اسلامی ایران مداوم زیرسوال میرفت فاجعه بود.
هربارافزایش قیمت حامل های انرژی مطرح میشدهمه میگفتنداین اقدام تورم انتظاری راافزایش میدهدوشاخص فلاکت رانیزافزایش میدهد.درکنارآن کاهش دستوری نرخ سودسپرده جهت چرخیدن تولیدات کارخانجات مطرح میشد.درفصل سرماساعت24درهنگام تعطیل بودن بیشترنهادهای مالی همچون بانک هاسه قوه مقننه ومجریه وقضائیه تصمیم به افزایش قیم
روش‌های تمدد اعصاب
(سیارک)در این پست تصمیم دارم به روش های تمدد اعصاب که عبارت‌اند از مدیتیشن، آموزش اتوژن، تمدد اعصاب مترقی، بیوفیدبک، یوگا و غیره بپردازم . سعی دارم که توصیف 
هرکدام از این روش‌ها، توصیف پیش‌زمینه‌ی ایجاد و توسعه‌ی تاریخی آن، نحوه‌ی انجام دادن آن و همچنین مزایای مرتبط با هر روش را ارائه دهم. به یاد داشته باشید که این 
روش‌های تمدد اعصاب بخشی از برنامه‌ی کلی مدیریت استرس هستند. روش‌های تمدد اعصاب به سطح برانگیختگی رو
در مقاله وکیل پایه یک مرد در پرسش و پاسخ قضایی می خواهیم تا به رپسش های پر تکرار مطرح شده از جانب شما عزیزان پاسخ دهیم. در این مقاله سعی شده است تا به اکثر پرسش های مهم و پر تکرار پاسخ داده شود. در نظر داشته باشید که پاسخ های مطرح شده در این مقاله از زبان وکیل پایه یک بیان گردیده است . به بیان وکیل پایه یک در صورتی که افراد اطلاعت خود را در زمینه حقوقی افزایش دهند می توانند در بسیاری از مواقع از بروز مشکلات جدی حقوقی جلوگیری نمایند و بر همین اساس
در مقاله وکیل پایه یک مرد در پرسش و پاسخ قضایی می خواهیم تا به رپسش های پر تکرار مطرح شده از جانب شما عزیزان پاسخ دهیم. در این مقاله سعی شده است تا به اکثر پرسش های مهم و پر تکرار پاسخ داده شود. در نظر داشته باشید که پاسخ های مطرح شده در این مقاله از زبان وکیل پایه یک بیان گردیده است . به بیان وکیل پایه یک در صورتی که افراد اطلاعت خود را در زمینه حقوقی افزایش دهند می توانند در بسیاری از مواقع از بروز مشکلات جدی حقوقی جلوگیری نمایند و بر همین اساس
دوستان گرامی
با سلام
در پاسخ به دو مطلب مطرح شده در کلاس:
اصطلاح مفت سواری یا سواری رایگان،ترجمه واژه free-rider effect است.
کتاب یادگیری کیفی با عنوان 
Qualitative inquiry and research design : choosing among five approaches,
 از طریق لینک زیر در دسترس شماست
متن اصلی کتاب
ترجمه کتاب نیز از طریق سایت آدینه بوک قابل خرید است.
سامانه خرید ترجمه کتاب
موفق باشید
یک انقلاب دینی می‌گوید دین باید به عنوان پایگاه حرکت برای بشریت مطرح باشد. و این ادعای کوچکی نیست. و روشن است که بدون انقلاب اقتصادی (و تحقق عدالت راستین – اقامه قسط)، انقلاب فرهنگی نیز تحقق نخواهد یافت. این واقعیت الهی تاریخ را بارها یادآوری کرده‌ام که: اینکه پیامبران، انقلاب فرهنگی و انقلاب اقتصادی را با هم مطرح می‌کرده‌اند، و در کنار «أنِ اعبُدوا الله»، موضوع بسیار مهم «أوفوا الکَیلَ وَالمیزان» را پیش می‌کشیده‌اند، برای همین است که
یک عالمه که چه عرض کنم، خیلی عالمه حرف زدیم. تا حالا نشده بود اینطوری با داداشم، برادرم، مهندس منزل، حرف بزنم. کوتاه‌تر از اینا بوده و به ندرت و نه اصلا نصف این بار عمیق. نه داغ می‌کرد، نه بحث رو ول می‌کرد، نه بی‌تفاوت بود، اتفاقا خوب هم پیگیر بود. دقیقا برعکس همیشه. کلا کسی رو داخل آدم حساب نمی‌کنه که بخواد باهاش بحث کنه. منم که از همون اول یه دایره‌ی قرمز دورم بود، با هرکی بحث می‌کرد با من نمی‌کرد، می‌گفت غیرمنطقی حرف می‌زنی. ولی حس می‌ک
آدرس کانال درس کاربرد فناوری 3 در ادامه آمده است:
https://ble.ir/fanavari03

این کانال برای درس کاربرد فناوری ۳  ایجاد شده و محتوای درسی در آن قرار داده شده است.لطفا لینک کانال را بین همکلاسی های خود اشتراک بگذارید تا عضو این کانال شوند

در رابطه با نحوه انجام تمارین و پروژه ها، با توجه به اینکه دانشجویان محترم، پیش از این، از سایت دانشگاه استفاده می کردند، اما دانشگاه دریافت نمره، و پیشرفت کار کلاسی، را تنها از طریق دریافت بازخورد از دانشجو مجاز می د
دستور جلسه:
برگزاری روز بسیج 
بزرگداشت روز قانون اساسی 
برگزاری مانور زلزله
پیگیری مسابقات حفظ جزء سی ام قرآن وسایر مسابقات فرهنگی -هنری

خلاصه مذاکرات 
در تاریخ دوم آذر جلسه ای با حضور معاون پرورشی واعضاء شورا در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد وپیرامون مناسبتهای ا نیمه ی اول ماه صحبت وتبادل نظر شد.
وهمچنین گزارشهای عملی از فعالیتهای انجام شده ی هر انجمن توسط مسئولین هر انجمن عنوان شد.
مناسبتهایی که در این نیمه در پیش بود ودر موردش بحث ش
مهر نوشت: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون هیچ صحبتی در مجلس و کمیسیون آموزش مبنی بر تعویق زمان کنکور مطرح نشده است.

میرحمایت میرزاده درباره احتمال تعویق زمان کنکور سراسری به دلیل وقوع سیل، اظهار داشت: این موضوع تاکنون در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح نشده است.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا احتمال اعطای سهمیه در کنکور به سیل‌زدگان وجود دارد؟ گفت: در این باره هم هیچ صحبتی تاکنون م
اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان نوزادمجموعه کتب فرزند دلبند - اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان
نوزاد - معرفی کوتاه:در کتاب حاضر، اصول و مراقبت‌های مادر قبل و بعد از
زایمان نوزاد مطرح شده است. ابتدا در خصوص سن بارداری نکاتی ذکر شده و در
خصوص نوع وضع حمل صحبت شده است. سپس پیرامون انجام تمرینات ورزشی در زمان
بارداری و پس از زایمان نکاتی مطرح شده است. در ادامه دربارۀ افسردگی پس از
زایمان، دیابت بارداری، شنا در دوران بارداری
یکی از نگرانی‌های من این است که وقتی شما همراه من این فیش‌های ظاهرا قاطی پاطی را تعقیب می‌کنید چه بر سر روح و روان تان می‌آید؟ در انتها با خودم می‌گویم خب شاید اگر در جایی دیگر شک و شبهه ای مطرح شود شما یادتان بیاید که این بحث در فیشنگار هم مطرح شده بود و اگر لازم شد می‌آیید و از پاسخ‌های کامنت‌گذاران عزیز فیشنگار استفاده می‌کنید. (مرسی که هستید 2)
مرسی که هستید(1)
مرسی که هستید3 و 4
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، از جمله دلایلی که موجب اثبات جرم می شود عبارتند از : اقرار ، شهادت ، قسامه و سوگند و علم قاضی . علم قاضی بر طبق قانون مجازات اسلامی عبارت است از یقین حاصل از مستندات بین در امری است که نزد وی مطرح می شود . اگر فردی دعوای را علیه کسی مطرح کند باید دلایل و شواهدی برای اثبات آن به مقام قضایی یا قاضی ارائه کند اگر این مستندات باعث شود که قاضی به حقانیت فرد علم پیدا کند می گویند علم قاضی . برای دریافت اطلاعات بیش
معیارهای ارزیابی محافظه کاری
پژوهشگران از سه نوع معیار به منظور ارزیابی میزان محافظه کاری به کار رفته در یک شرکت استفاده می کنند:
الف) معیار خالص دارایی ها: که اولین بار به وسیله استوبر (1996) مطرح شد در این معیار، محافظه کاری با استفاده از تفاوت ارزش بازار نسبت به ارزش دفتری سهام ارزیابی می شود. این معیار، سعی در ارزیابی محافظه کاری موجود در ترازنامه دارد.
ب) معیار رابطه سود و بازده سهام: این معیار نشان دهنده ی نبود تقارن زمانی سود است که باسو آ
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
حجة الاسلام یا آیة الله !؟
اخیراً دوباره بحث حجت‌الاسلام و آیت‌الله درباره آقای #رئیسی مطرح شد،‌ لازم دیدم نکاتی رو بگم:
در تاریخ شیعه، تقریبا هیچ (شما بخوانید هیچ) قاعده‌ای برای این القاب وجود نداشته. بزرگترین علمای اسلام به اسم شیخ و سید و شهید و ... مطرح بودن. مثل شیخ طوسی، شیخ‌ انصاری، سید مرتضی و شهید اول و ثانی. بعضی القاب تقریبا اختصاصی بودن؛ مثلا وقتی توی فقه میگن «آیت‌الله»، مخصوص علامه حلی است یا «شیخ‌
امینی مطرح کرد:
کاشمر قطب صنعت قند و شکر شرق کشور است
رئیس شهرک‌های صنعتی کاشمر با اشاره به وجود ? واحد قند و شکر در این شهرستان گفت: کاشمر به عنوان قطب صنعت قند و شکر شرق کشور مطرح است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر، امینی در جلسه حمایت از سرمایه گذاری کاشمر در جمع خبرنگاران گفت: همه ما موظفیم در جهت حمایت از صنایع قدم برداریم.
وی شرکت گیاهان معطر پرند را صادر کننده نمونه کشوری دانست و عنوان کرد: واحد بسته‌بندی کشمش و لبنیات ، واحد تولیدی تر
حسین بن عمر بن یزید از جمله کسانى بود که بر امامت حضرت موسى بن جعفر علیه السلام توقّف کرده بود؛ اما بعد از دیداری که با امام رضا(ع) داشت به امامت ایشان
ایمان آورد. وی دراینباره می گوید:روزى به همراه پدرم نزد امام کاظم علیه
السلام رفتیم و پدرم هفت سؤ ال مطرح کرد که حضرت شش تاى آن ها را پاسخ فرمود. پس از
گذشت مدّتى و بعد از شهادت امام کاظم(ع) ، من با خود گفتم : همان سؤ ال ها را از
فرزندش ، حضرت رضا علیه السلام مى پرسم ، چنانچه همانند پدرش پاسخ داد، ا
 چه شیوه‌هایی برای طبقه‌بندی کتاب‌ها در کتاب‌خانه وجود دارد؟ 
قضیه از پای پست آگاتا شروع شد. چشمم خورد به کلمات کلیدی و فکرم را درگیر کرد. به نظرم «رمان خارجی» در این عصر دیگر بی‌معنا به نظر می‌رسد. اطلاق واژه‌ی مبهم و کلی «خارجی» به عنوان متمم برای ایرانی، در این زمانه‌ای که ما با خود مجموعه‌ی غیرایرانی به تفکیک و با مشخصه‌ها و مرزها آشنایی داریم، برایم کمی مبهم است. بعد به تفاوت‌هایی فکر کردم که مجموعه‌ها را از هم تفکیک می‌کند. مثل
آدرس کانال درس کاربرد فناوری 1 در ادامه آمده است:
https://ble.ir/fanavari01

این کانال برای درس کاربرد فناوری 1 ایجاد شده و محتوای درسی در آن قرار داده شده است.لطفا لینک کانال را بین همکلاسی های خود به اشتراک بگذارید تا عضو این کانال شوند

در رابطه با نحوه انجام تمارین و پروژه ها، با توجه به اینکه دانشجویان محترم، پیش از این، از سایت دانشگاه استفاده می کردند، اما دانشگاه دریافت نمره، و پیشرفت کار کلاسی، را تنها از طریق دریافت بازخورد از دانشجو مجاز می
+سوال مطرح شده در تاریخ 25 مرداد سال 98 توسط سیدروح الله احمدی:
سلام به شما و تیم محترم برنامه نویسی شما، میخوام توی برنامه نویسی هر کنترلی که روی فرمم قراره داره، به شرط اینکه از نوع Button باشن رو مثلا منتش یا سایزش یا حتی محل قرارگیریش رو نمایش بده.
+سوال مطرح شده در تاریخ 13 مرداد سال 98 توسط امینه نعمت تبار:سلام توی وی بی دات نت می خوام هر شیی که روی صفحه برنامم قرار رو نوعش رو بهم بگه، مثلا بگه متن هستش یا کلیده یا گروپ یا هرچیز دیگه ای که است رو به

فیلم‌ها
انتخاب سینماتصاویر اکران خصوصی فیلم «ایده اصلی» با حضور چهره های مطرح سینمایی
اکران خصوصی فیلم سینمایی «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی با حضور چهره های مطرح سینمایی شب گذشته در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.«ایده اصلی» فیلمی به کارگردانی آزیتا موگویی و نویسندگی امیر عربی است. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. این فیلم پر بازیگر که در چهار کشور ایران، قبرس جنوبی، اسپانیا و کا
به نقل از سایت آشنایی با مراجع دادگستری دینا ، طرح هر دعوی در دادگاه نیازمند این است که دادخواستی مطرح شود و به دفتر دادگاه مطرح شود یکی از انواع دادخواست ، دادخواست طلاق از طرف مرد است که زمانی به دادگاه ارائه می شود که مرد قصد طلاق دادن همسر خود را داشته باشد . تکمیل دادخواست طلاق از طرف زوج مانند همه دادخواست های دیگر هم می تواند از طرف خود مرد انجام شود و هم از طرف وکیل او . برای مطالعه بیشتر درباره نمونه دادخواست طلاق از طرف مرد روی لینک زی
از آن‌جایی که دوران جوانی، جدّی‌ترین دوران زندگی هر انسانی است و جوانان باید در دوران جوانی با ابعاد جدّیِ زندگی روبه‌رو شوند، و با توجه به این‌که «تربیت باید گرم و جدّی» باشد و نه سطحی و غیر جذاب، این انتشارات تصمیم گرفت مباحثی را که استادطاهرزاده با جوانان در میان گذارده‌اند، طی چند کتاب منتشر نماید تا: اولاً: نسل جوان جامعة ما به بهانة این‌که باید به جوانان سخت‌گیری نکرد، از معارف حقیقی و جدّی محروم نماند. ثانیاً: روشن شود که می‌توا
واکاوی نظریه ارتباط گرایی زیمنس ارتباط گرایی در چند سال اخیر به عنوان یک نظریه یادگیری جدید در محافل علمی مطرح شده است.این نظریه را اولین بار جورج زیمنس ( 2005)و استفان داونز ( 2006)مطرح کردند (به نقل از فردانش، 1392.)زیمنس استاد دانشگاه منیتوبای کانادا دارای آثاری در زمینه ی شبکه های یادگیری و نظریه ارتباط گرایی،زیستبوم یادگیری و آموزش و یادگیری در عصر دیجیتال است.زیمنس  در چند دهه اخیر یادگیری شاهد دیدگاهها ونظریه های جدیدی بوده است که به طورجد
برخی از دوستان پیشنهاد داده بودند که فاصله پست گذاشتن ها بیشتر از یک روز باشد تا دوستان بهتر بتوانند در بحث شرکت کنند و بحث به سرانجامی برسد. خب تجربه پست قبلی نشان داد که بیش از نود درصد کامنت ها در روز اول انتشار مطرح می شود و ما کمتر عادت داریم اگر چیزی درباره مطلب و بحث های قدیمی به ذهنمان رسید برویم در ادامه همان مطلب مطرح کنیم.

یه سوال هم بپرسم: اگر شما در جامعه ای زندگی میکردید که هر کس باید خودش شغل خودش را انتخاب می کرد شما چه کاره می
روز چهارشنبه شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در بورس تهران بودیم. این رکوردها هم در میزان رشد شاخص کل و شاخص هم وزن و هم در میزان حجم و ارزش معاملات به ثبت رسید. شاخص کل به قله جدید در محدوده 645000 واحد رسیده است و مجددا نگرانی هایی در برخی افراد در خصوص حبابی بودن بازار بورس بوجود آمده است! در روزهای تعطیلی پایان هفته، اظهار نظراتی در این خصوص از سوی برخی افراد، در رسانه ها منتشر شد. البته که این افراد، از زمانی که شاخص در محدوده 200000 واحد بود، همین صحب
برخی از دوستان پیشنهاد داده بودند که فاصله پست گذاشتن ها بیشتر از یک روز باشد تا دوستان بهتر بتوانند در بحث شرکت کنند و بحث به سرانجامی برسد. خب تجربه پست قبلی نشان داد که بیش از نود درصد کامنت ها در روز اول انتشار مطرح می شود و ما کمتر عادت داریم اگر چیزی درباره مطلب و بحث های قدیمی به ذهنمان رسید برویم در ادامه همان مطلب مطرح کنیم.

یه سوال هم بپرسم: اگر شما در جامعه ای زندگی میکردید که هر کس باید خودش شغل خودش را انتخاب می کرد شما چه کاره می شد
رمز و راز‌هایی از یک آیه که به قله قرآن شهرت دارد!
در این مطلب شما را با رمز و راز‌هایی از یک آیه که به قله قرآن مشهور است آشنا می‌کنیم.

آموزه های آیه 255 سوره بقره 
* آیه
اللَّهُ لا إِلهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَ لا نَوْمٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ ما بَیْنَ أَیْدیهِمْ وَ ما خَلْفَهُمْ وَ لا یُحیطُونَ بِشَیْ‏ءٍ مِنْ عِلْمِهِ
وقتی شخصیتی معروف و مطرح می شود آن چنان او را بالا می بریم که فقط مانده او را پرستش کنیمولی
ناگهان با دیدن کوچکترین خطایی از او، همگی آماده نابودی و از بین بردنش می شویم

نمونه های این رفتار از سوی عوام مردم، بارها و بارها طی این سال ها با اندیشمندان، بازیگران، نویسنده ها و انواع شخصیت ها مشاهده شده است.
تحقیق طراحی و ساخت اتاق آنتن
دانلود تحقیق رشته مهندسی برق با موضوع طراحی و ساخت اتاق آنتن، در قالب فایل word و در حجم 43 صفحه. علاوه بر اصول طراحی اتاق آنتن، یک نظریه ریاضی کارآمد تحت عنوان شرط مرزی جذب به صورت نوینی در این پایان نامه مطرح شده و تلفیق دو شرط مرزی جذب فیزیکی موج و مدل ریاضی آن به اختصار مطرح شده است ...
تحقیق طراحی و ساخت اتاق آنتن
دانلود تحقیق رشته مهندسی برق با موضوع طراحی و ساخت اتاق آنتن، در قالب فایل word و در حجم 43 صفحه. علاوه بر اصول طراحی اتاق آنتن، یک نظریه ریاضی کارآمد تحت عنوان شرط مرزی جذب به صورت نوینی در این پایان نامه مطرح شده و تلفیق دو شرط مرزی جذب فیزیکی موج و مدل ریاضی آن به اختصار مطرح شده است ...
سه هفته از غیبت ناگهانی کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی گذشت تا اینکه تصویر او بطور رسمی در افتتاح یک کارخانه کودشیمیایی پخش شده است. درحالیکه لبخند مبزند، گفتگو می کند  و گمانه زنی هایی که در باره بیماری شدید یا مرگ او مطرح کرده شده بود را بی اعتبار کرد. 
ادامه مطلب
گوشی با خودم نبردم. برگشتم دیدم روی واتس اپ از امید پیام دارم. هر دو پیام رو حذف کرده بود. پرسیدم چی بوده؟ گفت موضوعی رو مطرح کردم بعد ترسیدم برنجی پیام رو حذف کردم. گفتم نگران نباش؛ برنجم هم از دلم درمیاری. گفت رنجیدن تو لایه ای از تجربه ی مرگ منه.
بذارید اوّل کار آب پاکی رو بریزم روی دستتون.اینجا روی لفظ دعوا نداریم. اصلا به علم بگید بیل بیلک! کاری نداریم.
ما میخواهیم راجع به یک حقیقت بحث کنیم.
همه‌ی ما در ذهن خودمون یه سری تصویرها و مفهوم و صورت و ... داریم.
گاهی اوقات این مفاهیم از چیزهایی حکایت می‌کنند.
امّا یک سوال پیش می آید و آن اینکه از کجا معلوم این حکایت ها واقعی هستند؟!
عدّه‌ای گفتند باید تجربه شود و هرچیزی که از سنخ تجربه نباشد، ارزش ندارد و از این جور حرفا!
بعدا که نقص این نظری
آیا شما به قانون جذب و کائنات اعتقاد دارید ؟
جوابتون مثبت یا منفیه با ذکر دلیل شرح بدید
راجع به خودم بخوام بگم که بله اعتقاد دارم،هرچند نمیتونم ازش اونطور که شایسته ست بهره ببرم
اما فعلا نمیخوام عقاید خودم رو مطرح کنم و بیشتر میخوام با عقاید شما آشنا بشم 
سوالات عربی در کنکور سراسری 25 عدد است و بعد از سوالات ادبیات از شماره 26 تا 50 باشد و مدت پاسخگویی به آنها 20 دقیقه است یعنی هر تست به طور میانگین 45 ثانیه فرصت دارد.
ساختار سوالات به شکل زیر در 6 قسمت می­باشد:
ترجمه : 10 سوال اول مربوط به ترجمه است. سوال اول یکی از آیات قرآن کتاب درسی دهم یا یازدهم و یا دوازدهم است. از این ده سوال 7 سوال به صورت عربی به فارسی است. یک سوال به صورت فارسی به عربی (تعریب) است. دو سوال به صورت "عین الصحیح" و "عین الخطأ" است که در
دانلود ریمیکس جدید ایرانی
ریمیکس Remix چیست ؟
رمیکس میشه اینطور گفت بازسازی دوباره یه قطعه به شکل های گوناگون حالا میتونه مثلا سبک ترنس باشه توسبک هاوس رمیکسش کرد و سبک های دیگه هم همینطور
کاور هم میشه همون کار رو به همون شکلی که هست ساختو این دو مورد یه نکاتی داره باید رعایت باشه افرادی هستن اینجا که رمیکس خوبی انجام میدن بهتر میدونن
همانطور که گفته شد ، در کلاس B شخص دی جی آهنگ های مطرح روز
وب سایت رسمی حمیرا پارسا وکیل پایه یک _ روزانه در مباحث حقوقی با واژه ها و عناوین مختلف مواجه می شویم که برای افرادی که با علم حقوق آشنایی ندارند بیگانه است و آنها را به سوال وا می دارد که واژه ای  که شنیدم به چه معنی می باشد و واژه مورد نظر در مورد چه چیزی اشاره می کند، و چه انواعی دارد.در این مطلب قصد داریم تا شما را با عنوان حقوقی فک رهن آشنا کنیم تا در صورت مواجه با فک رهن معنی ان را دانسته در صورت لزوم بتوانید آن را اجرا کنید. یا اگر خواست
«٥»إِنَّ‌ اللّهَ‌ لا یَخْفى‌ عَلَیْهِ‌ شَیْ‌ءٌ فِی الْأَرْضِ‌ وَ لا فِی السَّماءِ همانا هیچ‌چیز ،(نه)در زمین و نه در آسمان،بر خداوند پوشیده نمى‌ماند. نکته‌ها: در چند آیه‌ى قبل،سخن از قیّوم بودن خداوند بود.در این آیه،آشکار بودن همه چیز براى او مطرح شده که جلوه‌اى از قیّومیّت اوست.
ادامه مطلب
در اسلام سن و ثروت مطرح نیست. لذا جوان و غیر جوان از نظر سنی ملاک نیست و اسمی از جوان و غیر جوان در قرآن نیامده چنانچه از پیری و کهنسالی تعریف و تمجیدی نشده است لذا می توان گفت جوانی مطرح نیست ولی پیری آفت است
اگر کسی سجایا و اخلاقیات جوانی را ادامه دهد تا پیری، عنوان جوانمرد بر او صادق است لذا کمتر جوانان فتوت را درک می کنند. فتوت در پیری ظهور و بروز بیشتری دارد چون کسانی که اخلاق جوان سالم را ندارند بعد از گذشت از جوانی حالت پیری و بلکه بدتر از
دیروز تو جلساتمون (جلسات هفتگی کتاب‌خوانی) بحثی رو مطرح کردم که اخیرا ذهنم رو درگیر کرده بود. بحث خوبی شکل گرفت. مثل همیشه‌مون سعی کردیم تو مسائل عمیق بشیم و نظرات همدیگه رو بشنویم، حتی اگر قرار نیست دیدگاه همدیگه رو قبول کنیم. موضوع بحث "میزان دین ما به پدر و مادر، درست یا غلط بودن تزریق حس عذاب وجدان در صورت پیروی نکردن از اون‌ها، حد و حدود احترام به پدر و مادر، یعنی اینکه تا چه میزان باید از خواسته‌های خودمون به دلیل همسویی با خواسته اون
روزنامه دی ان سوئد مقاله‌ای را به قلم Martina Sturek در مورد مزایای انرژی هسته‌ای منتشر کرد. سوئد که به دنبال یک برنامه بلندپروازانه می‌خواهد تا سال 2045 تمام انرژی خود را بدون فسیلی کند، سایت‌های بزرگ تولید انرژی هسته‌ای خود را نیز مدنظر دارد و گهگاه سخن‌های قدیمی تاریخی که در سوئد گفته می‌شد و این کشور را مخالف انرژی هسته‌ای جلوه داده بود، مطرح می‌گردد و این ایده باز بررسی می‌شود که آیا در شرایطی که سوئد شیب تندی را برای رهاشدن از انرژی‌های

یکی از مواردی که از سوی برخی از معامله‌گران در شرایط کنونی مطرح می‌شود هراس از توقف نمادها به دنبال برخی از موارد قانونی است. برای مثال افزایش سرمایه سنگین بالای ۲۰۰ درصد موجب توقف چند هفته‌ای یک نماد می‌شود. گرچه در شرایط کنونی جهش قیمتی سهام به واسطه توقف طولانی‌مدت (مانند جهش بیش از ۱۰۰ درصدی خگستر) را شاهد هستیم اما به باور برخی از فعالان بازار خگستر در شرایط خوب بازار بازگشایی شد و اگر وضعیت معاملات این‌گونه نبود قطعا وضعیت متفاو
بسم الله

از دیرباز- حتّی از آغازین سال های غیبت کبرا- همواره این پرسش درباره امام مهدی علیه السلام مطرح بوده است که آیا ممکن است فردی این همه سال زنده بماند؟برای روشن شدن پاسخ، لازم است ابتدا چند موضوع را بررسی کنیم.1. پیش بینی عمر طولانی امام مهدی علیه السلام موضوع طولانی بودن عمر آخرین پیشوای معصوم از سال ها پیش از تولّد آن امام در روایت های اسلامی مطرح شده بود و امامان معصوم علیهم السلام برای برطرف ساختن هر گونه شکّ و تردید در این زمینه،
از سایت‌های دانلود فیلم شکایت نکرده‌ایم.

به دنبال مسدود شدن سایت‌های دانلود فیلم، انگشت اتهام قبل از هر کسی به سمت VODها، مخصوصاً نماوا گرفته شد. اگرچه دلایل دیگری هم مطرح بود اما کاربران بیشتر از هر چیزی، نماوا را دلیل مسدود شدن سایت‌های دانلود فیلم می‌دانستند. البته انتشار پست مدیر دیباموویز در تلگرام هم به این ماجرا دامن زد اما این پست به سرعت پاک شد.
حالا ساعتی پیش نماوا، در حساب توییتر خود بیانیه‌ای را منتشر کرده تا همه این ادعاها ر
دیروز که شیفت بودم یکی از پرستارها بهم گفت آقای فلانی رو برات جور کنیم برای ازدواج.
گفت همکار که هستید دانشجویید قدتون هم که بهم می یاد.یکی دیگه از پرستارها رفت ازش بپرسه متولد چه ماهیه.قبلا شنیده بودم که از من یه سال کوچیکتره ،شاید هم چند ماه کوچیکتر.
قد من ۱۸۰ و قد این آقا نزدیک ۲ متره.فوریت خونده یعنی بعد اینکه درسش رو تموم کنه با آمبولانس کار می کنه و بیمارها رو به اورژانس منتقل می کنه که ما پرستارها بهش می گیم  EMS.
وقتی اینو بهم گفتن منم گفت

مدیریت استراتژیک، هنر و علم تدوین، اجرا و ارزیابی تصمیمات وظیفه‌ای چندگانه است که سازمانی را قادر می‌سازد به هدف‌های بلندمدت خود دست یابد. در مدیریت استراتژیک بر چند عامل تاکید می‌شود: هماهنگ کردن مدیریت، بازاریابی، امور مالی، تولید، تحقیق و توسعه و سیستم‌های اطلاعات رایانه‌ای بیساری از متخصصان دانشگاهی مدیریت استراتژیک را مساوی با «سیاست های بازرگانی» می‌دانند که دربرگیرنده همه واحدها و درس‌هایی است که دانشجویان با دوره مدیری
لایت کوین (Litecoin)ارز رمزنگاری شده لایت کوین در سال ۲۰۱۱ معرفی گردید . بر خلاف بیت کوین که شخصیت مجهول ساتوشی ناکاماتو به عنوان سازنده ان مطرح است، لایتکوین توسط چارلی لی ساخته گردیده است . لایت کوین که با نماد اختصاصی (LTC) نمایش داده می شود بین ده ارز مطرح بازار ارز دیجیتال قرار دارد .
لایت کوین همانند بیت کوین به صورت متن باز open source ساخته شده است . این کوین از طریق رمزنگاری و فرایند اثبات کار که به ان استخراج می گویند حفظ می گردد . ماینرها و استخر
{منجی در ادیان - شماره 40}

منجی خواهی در بین سرخ پوستان

در میان قبائل سرخ پوست آمریکایی... این عقیده شایع است که روزی (منجی) سرخ پوستان ظهور میکند و آنها را به بهشت زمین رهنمون خواهد شد... تنها تا پیش از سال ۱۸۹۰ میلادی (حدود ۱۲۰ سال پیش) بالغ بر بیست نوع از این نهضتها در تاریخ آمریکا ضبط شده است.
[کتاب حکومت جهانی مهدی، اثر آیت الله مکارم، ص۵۹]

او "قطعاً" خواهد آمد...
اگر تاکنون، پیامهای منجی در ادیان را دنبال نموده باشید، قطعا دریافته اید که:
در
سلام 
این صفحه برای کلاسه که در صورت قطعی اینترنت بجای کانال تلگرامی استفاده خواهیم کرد.
چند تا نکته : 
 خبر هر چقدر قدیمی تر باشه تو صفحه پایینتره
حتما به تاریخ درج مطلب دقت کنین
اگه نظری سوالی داشتین تو قسمت نظرات مطلب یا تماس با من مطرح کنین یا بچه ها پاسخ میدن یا من 
پاورپوینت انواع درب
امروزه انسان‏‌ها دوست دارند در فضایی زندگی کنند که از نظر روحی احساس امنیت داشته باشند و نصب درب یکی از راه‏‌‌های بسیار مهم می‌باشد و در حقیقت درب به ساختاری گفته می‌شود که از صفحات چوبی یا فلزی که از ارتفاع متوسط افرادی که از آن عبور می‌کند بلندتر باشد و جایگاهی است که دو اتاق یا دو فضا را با یکدیگر متفاوت می‌سازد.امروزه وجود درب بیشتر برای بحث حریم خصوصی مطرح است و در شهرها دیگر خبری از حیوانات موذی نیست و یا حتی د
امام رحمه الله در ابتدای بحث ولایت فقیه خود، با اشاره به اینکه «ولایت فقیه » از موضوعهایی است که تصور آن موجب تصدیق می شود و احتیاجی به دلیل و برهان ندارد، اوضاع سیاسی - اجتماعی آن روز مسلمانان و حوزه های علمیه را مطرح می کنند که موجب شده بر «ولایت فقیه » علی رغم بدیهی بودن، برهان اقامه می کنیم. (1)
توضیح این امر خیلی ساده است و امام رحمه الله در شرایطی می خواست این بحث را مطرح کند که چهارده قرن از تشکیل واقعی حکومت اسلامی به طور عینی و عملی می گذ
وقتی میفهمم همه دارن بازیم میدن
وقتی میفهمم اینکه یه نفر بیاید و در قالب علم برایت تور پهن کند اینکه تو را جذب کند برای نوشتن جوابیه و صرف شکل گیری یک فضای گفتمانی و در اخر مطرح شدن خود ان فرد ...
به سکوت هم فکر کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم ! از این جهت که بذارم هرکه هرچی خواست بگه و ... نمیدونم 
نباید جواب بدم
باید جواب بدم 
نمیدونممممم
روزنامه دی ان سوئد مقاله‌ای را به قلم Martina Sturek
در مورد مزایای انرژی هسته‌ای منتشر کرد. سوئد که به دنبال یک برنامه
بلندپروازانه می‌خواهد تا سال 2045 تمام انرژی خود را بدون فسیلی کند،
سایت‌های بزرگ تولید انرژی هسته‌ای خود را نیز مدنظر دارد و گهگاه سخن‌های
قدیمی تاریخی که در سوئد گفته می‌شد و این کشور را مخالف انرژی هسته‌ای
جلوه داده بود، مطرح می‌گردد و این ایده باز بررسی می‌شود که آیا در شرایطی
که سوئد شیب تندی را برای رهاشدن از انرژی‌
حمیدرضا ترقی مسئول هماهنگی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان خراسان رضوی با بیان اینکه در استان خراسان رضوی شرایط برای وحدت گزینه‌های انقلابی مهیا شده است، گفت: البته تاکنون درباره شاخصه‌ها بحث شده و درباره مصداقی بحثی صورت نگرفته است اما برداشت ما این است که کارها به خوبی شکل‌گرفته است.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود سعید جلیلی از شهر مشهد کاندیدای انتخابات مجلس خواهد شد، توضیح داد که وی در ابتدا به‌عنوان گزینه مطرح بود ام
حمیدرضا ترقی مسئول هماهنگی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان خراسان رضوی با بیان اینکه در استان خراسان رضوی شرایط برای وحدت گزینه‌های انقلابی مهیا شده است، گفت: البته تاکنون درباره شاخصه‌ها بحث شده و درباره مصداقی بحثی صورت نگرفته است اما برداشت ما این است که کارها به خوبی شکل‌گرفته است.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود سعید جلیلی از شهر مشهد کاندیدای انتخابات مجلس خواهد شد، توضیح داد که وی در ابتدا به‌عنوان گزینه مطرح بود ام
دانلود سریال بچه مهندس 3 قسمت 8 لینک مستقیم
دانلود سریال بچه مهندس 3 قسمت 8 با کیفیت عالی ,دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال ایرانی
داستان سریال و جزئیاتی در مورد آن : 
داستان فصل سوم سریال (بچه مهندس) در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود که پیش از این فصل‌های اول و دوم این سریال پخش شده است. بچه مهندس، کودکی و بزرگسالی شخصیتی به نام جواد جوادی را مطرح می کند که دراین فصل سریال، بیست و پنج ساله می شود و
بعد از انتصاب سید مصطفی میرتبار (کاندیدای رد صلاحیت شده اصلاح طلبان) به عنوان معاون سیاسی امنیتی فرماندار بابل انتقادهایی نسبت به بی تجربگی و عدم ارتباط رشته تحصیلی و فعالیت های وی با این جایگاه در سطح اذهان عموم مطرح گردید.
در این بین بعضی از رسانه های مجازی نیز تردیدهایی را در خصوص میزان قانونی بودن این انتصاب عجیب مطرح نمودند. به ادعای این رسانه ها، نامبرده صرفاً نیروی قراردادی وزارت جهاد کشاورزی بوده و صدور جواز مأموریت و انتقال وی به ف
سلام
خواهری دارم 25 ساله، حدود یک سال پیش با پسری آشنا شد، پسر حدود ۴ یا ۵ سالی کوچیکتره از خواهرم. در ابتدای آشنایی شون پسره سن واقعیش رو به خواهرم نگفته بود، میگفت نخواستم از دستت بدم سر مسئله سن، با صحبت هایی که روانشناسان معروف در مورد سن مطرح کردن اختلافی سر سن چه از لحاظ سن تقویمی یا روانی ندارن.
خاله پسره با خواهرم در مورد ازدواج صحبت کرده بود که کمک شون میکنه، فقط کافیه مادر پسره راضی بشه، یه مدت که از رابطه شون گذشت پسر این طور که خودش م
رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید که در مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) منطقه ۱۸ تهران برگزار شد، پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را به موضوع وضعیت
محیط مدرسه چگونه محیطی است؟اگر محیط سرگرم کننده و خوبی نیست چه کار هایی انجام دهیم تا مدرسه فعال ، خوب و پویا داشته باشیم؟
رئیس جمهور کشورمان آقای دکتر روحانی هر ساله پرسشی را در اول مهر به نام پرسش مهر رئیس جمهور مطرح میکند.
دانلود سریال بچه مهندس 3 قسمت 2 لینک مستقیم
دانلود سریال بچه مهندس 3 قسمت 2 با کیفیت عالی ,دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال ایرانی
داستان فصل سوم سریال (بچه مهندس) در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود که پیش از این فصل‌های اول و دوم این سریال پخش شده است. بچه مهندس، کودکی و بزرگسالی شخصیتی به نام جواد جوادی را مطرح می کند که دراین فصل سریال، بیست و پنج ساله می شود و
بسم الله الرحمن الرحیم
به فضل الهی شهر مقدس قم در تاریخ ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ میزبان برگزاری "هفتمین کارگاه تخصصی تضارب حُول نظریه تَعَرُّف" خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه:  نظریه تَعَرُّف؛ یکی از نظریاتِ فقهی مطرح در اولین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی (مفاد خانه ۴/۱/۲) می باشد و در محتوای آن تعریف ها، تصویرها و تصمیم های مرتبط با حوزه محرومیت زدائی به علم خطاناپذیر وحی عرضه و بهینه می شود. 
شایان ذکر است که محتوای فقهی مطرح در نظریه تَ
دانلود سریال بچه مهندس 3 قسمت 7 لینک مستقیم
دانلود سریال بچه مهندس 3 قسمت 7 با کیفیت عالی ,دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال ایرانی
دانلود سریال بچه مهندس 3 قسمت 6 لینک مستقیم
دانلود سریال بچه مهندس 3 قسمت 6 با کیفیت عالی ,دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال ایرانی

تشخیص پلاک زوج و فرد
از زمانی که بحث طرح ترافیک مطرح شد، داشتن پلاک زوج و فرد نیز دغدغه ی بسیاری از رانندگان شده است. برای تشخیص زوج و یا فرد بودن پلاک خودرو، رقم آخر قسمت سه رقمی پلاک، مد نظر است. به عنوان مثال با توجه به عکسی که در پایین آورده ایم، عدد 9 که با رنگ قرمز مشخص شده است، نشان دهنده ی فرد بودن پلاک بوده و در صورتی که به جای عدد 9  ارقام زوج آورده می شد، در این صورت پلاک مشخص شده، زوج به حساب می آمد.

مطلب پیشنهادی ما: جریمه های سنگ
تجربه­ی سه دهه­ی گذشته نشان­ده نده­ی رشد چشم­گیر ادبیات نرخ ارز است.
نرخ ارز یکی از مهم­ترین متغیرهای مؤثر در نظام­های مالی است و پیش­بینی آن
می­تواند باعث بهبود قابل توجهی در عملکرد این ­­گونه از نظام­ها گردد. با
توجه به اهمیت نرخ ارز به عنوان یک متغیر مهم در اقتصاد باز، نرخ ارز به
یکی از زمینه­های وسیع تحقیقاتی برای محققان تبدیل شده است.
در ادبیات اقتصاد بین­الملل دو رویکرد نسبت به پیش ­بینی نرخ ارز
وجود دارد. اول رویکرد مبتنی بر نظریه
از آن جا که بیشتر مردم با ذهنیتی که از انبیاء -و عبادات آن ها و ارتباط آنان باخدا و مشکلات فراوانی که آن ها با آن روبه رو بودند- دارند، شاید این سؤال برای آن ها پیش بیاید که آیا انبیا و بخصوص خاتم الأنبیاء و المرسلین، پیامبر رحمت با آن همه مشغله زیاد، شوخی هم می کرد؟
در پاسخ باید گفت:
اوّلاً: شوخی کردن همانند گریه کردن است از احساسات درونی و یک امر فطری و روحی است که همه انسان ها از آن بهره مند هستند.
ثانیا: این سؤالی نیست که امروزه مطرح شود، بلکه
با توجه به اتفاقات اخیر و تجربه موفق تصویب طرح افزایش قیمت بنزین همراه با سهمیه بندی آن در جلسه سران قوا یک پیشنهاد برای تغییر قانون اساسی داشتم که به استحضار می رساند:

1- ساختار فعلی مجلس شورای اسلامی ملغی اعلام شده و در ساختار جدید فقط یک نماینده که عنوان ریاست قوه مقننه را خواهد داشت انتخاب شود و به عنوان نماینده قوه مقننه در جلسات مجلس شورای اسلامی سران قوا شرکت کند.
2- نهاد جدیدی با نام مجلس شورای اسلامی سران قوا تشکیل شود و اعضای آن را ت
یه سرورو دیسکورد برای وبلاگمون راه افتاده .
که توش میتونین سوالاتی که یه صورت متنی یا صوتی 
دارین مطرح کنین.

دوستانی که در زمینه های مطرح شده در سرور مهارت دارند 
به بنده با نام کاربری alirezadavary پیام بدهند که رول teacher 
دریافت کنند .
وبتونند پاسخگوی بقیه دوستان هم باشند.

لینک : https://discord.gg/VtnWem

#منتظرتونم

جهت دریافت صورتجلسه شماره 7شوراها روی فایل زیر کلیک کنید.

موارد مطرح در جلسه :حضور در گلزار شهدا ،برنامه پخت آش انقلاب ،مسابقه انشا به مناسبت دهه فجر،برگزاری ایستگاه صلواتی ،تشویق جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن 

دریافتحجم: 193 کیلوبایت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

????????????????????????????????